Trenčianska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. marca 2019

Dobrý deň, chcel by som požiadať o vyčistenie ulice Trenčianska od lístia a špiny ešte z jesene. Malo tam pred zimou prebehnúť čistenie, boli tam osadené aj značky ale nič sa tam nedialo. Ďakujem

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čistenie komunikácie sme zadali dodávateľovi.
O vyčistení Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
01. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Nejaké čistenie tam medzičasom prebehlo. Sice to len pozametali medzi autami, ale aspoň tie hrubé nánosy zmizli. Verím, že prebehne aj jarné strojové čistenie ulice.
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

komunikácia bola vyčistená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania