Námestie slobody-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 09. marca 2019

Nedokončená oprava chodníka. Prosím o dokončenie.

12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
05. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. august 2019

Martin Uváček

Bez nápravy.
15. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bude opravený v priebehu mesiaca november 2019.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. december 2019

Peter Oravec

Magistrát tu v odpovedi klamal, chodník v novembri opravený nebol.
Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
20. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ospravedlňujeme sa za oddialenie termínu opravy. Poškodenia chodníka na Námestí slobody budeme riešiť komplexne v mesiacoch máj až jún 2020. Dovtedy Vás prosíme o trpezlivosť.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. máj 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
13. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený, magistrátom viac ako rok ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
Ďakujem, s pozdravom.
15. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
28. september 2020

Martin Uváček

Z diery je neriešená burinová zahradka.
25. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
Ďakujem, s pozdravom.
26. november 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
01. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bude zaasfaltovaný s ostatnými menšími opravami v 2. kvartáli 2021.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
01. december 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Odpovede magistrátu:
- október 2019: chodník bude opravený v priebehu mesiaca november 2019,
- december 2019: poškodenia chodníka budeme riešiť komplexne v mesiacoch máj až jún 2020,
- december 2020: chodník bude zaasfaltovaný s ostatnými menšími opravami v 2. kvartáli 2021.
Výsledok: magistrátu sa nedá vôbec nič veriť.
S pozdravom.
16. apríl 2021

Martin Uváček

Zatiaľ stále nič. Čaká sa na 2. Kvartál.
07. máj 2021

Martin Uváček

Neriešené. Toto máte hotové za 20 min. Načo čakať na druhý kvartál.
12. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
15. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
podnet je vyriešený.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania