Doležalova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Cerveny Opel Meriva bez platnej STK od 2018 zaberajuci parkovacie miesto. Ocividne presunute vozidlo z inej lokality na toto miesto. Ziadame odstranit.

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.



Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
10. apríl 2019

NaTrnavke

Prosim kompetentnych o stav riesenia.
13. máj 2019

Mima

Vozidlo je dlhodobo odparkované tesne pred križovatkou,má vyfučanú pneumatiku, neplatnú EK a TK (do 9/2018).
06. jún 2019

Peter Šály

Doležalova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

starý vrak s defektom
26. júl 2019

NaTrnavke

uz tam bol aj vylepeny oznam a stale auto nezmizlo. preco?
22. august 2019

Danica Hajduk

Koniec augusta, auto tam stale zavadzia.
22. august 2019

NaTrnavke

Auto o.i. porusuje aj pravidla cestnej premávky, pretoze neponechalo 3m pre kazdy smer jazdy (par.23 ods.1, 8/2009 Z.z.) .. Poprosim preposlat podnet aj na MsP Ruzinov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania