Roľnícka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Nova a pomerne velka cierna skladka stavedneho odladu oproti konecnej zastavke MHD na konci paneloveho vjazdu do pola...

09. marec 2019

Peter Pysny

foto je z google maps preto ju nevidiet... je to kopa "tak za mensiu Tatru" ...
11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

07. máj 2019

Peter Pysny

... ubehli 2 mesiace a kopa odpadu tam stale bez pohnutia svieti... uz len cakam kedy zacnu "vazeni obcania" prikladat....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.