Klenová - poškodené zábradlie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

schody z klenovej na olivovu

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zábradlie je opravené.

Kancelária starostu
19. marec 2019

Michal

ano dakujem a chvalim...
17. jún 2019

Michal

v dolnej casti (olivova) prehrdzavelo tiez...
17. jún 2019

Michal

v dolnej casti (olivova) prehrdzavelo tiez...
17. júl 2019

Michal

Olivová-oplotenie-poškodené

nedavno sa riesilo toto zabradlie v hornej casti uz vtedy to bolo odhnite aj dole na co som Vas upozornil, nenapadlo ma ze sa urobi len to co sa nahlasinale ze sa skontroluje cele zabradlie... poprosim o jeho opravu v celej dlzke aj natretie dakujem... jedna sa o zabradlie na schodoch z klenovej na olivovu...
13. január 2020

Michal

po pol roku pripomínam stále neriešené. tiež treba skontrolovať ukotvenie, zábradlie sa kyve...
21. november 2020

Michal

po ďalšom pol roku nečinnosti sa ozyvam, je to hanba :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania