Astronomická-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ivan 09. marca 2019

Dobrý deň,
rád by som touto cestou požiadal o orezanie kríkov, ktoré rastú po oboch stranách chodníka na Astronomickej ulici. Nielen, že je chodník úzky a krivý, ale ešte sa treba vyhýbať konárom od kríkov, pričom hrozí porezanie alebo horšie. V lete, keď sú kríky obrastené listami je prechod ešte náročnejší.
Ďakujem.

12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečí rez kríkov pri Astronomickej 1.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
31. marec 2019

Ivan

Dobrý deň, nastáva presne to, čo som už písal, že keď sa začnú zelenať, je prechod ešte problematickejší. Dajte to prosím čim skôr do poriadku, kým nebude zas problém s tým, že uz zarástli, tak ich ostriháme až na jeseň.
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečila rez kríkov na Astronomickej.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
05. apríl 2019

Ivan

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania