Francúzskych partizánov-dlhodobo odstavené-s EČV bez TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Už asi 2 mesiace je na konci ulice Francuzskych partizanov odstavene toto auto.

11. marec 2019

Jerome

ešte máme šťastie, že nevliezol s autom do lesa... nie je tam náhodou zákaz, resp.chodci majú problém...ZA, urobil by si to aj doma v Žiline??
26. marec 2019

Alojz H.

Týmto podnetom fakt nerozumiem. Áno, auto. A?
26. marec 2019

Jerome

a . prekazka ku schodom a do parku, a...skuste presjt na invalidnom voziku alebo s kocikom
26. marec 2019

Alojz H.

Žiadne schody tam nevidím. S invalidným vozíkom chodí po schodoch asi dosť málo ľudí, či?
27. marec 2019

Jerome

Zlatko,ak to nepoznas, tak sa nevyjadruj, su tam dalsie cesticky, ktore vedu vlavo ,rovno, vpravo, s dnesnymi kocikmi sa da aj p o schodoch, super si sa chytil na priklad invalidneho v., či?

Jednoducho nema tam co parkovat hned pri vstupe do lesika, atd.
27. marec 2019

Alojz H.

Okej a teda tie ďalšie autá na fotke čo parkujú hneď vedľa - tie už nevadia, lebo majú správne EČV, či ako?
27. marec 2019

Radka Str

Pan Alojz, toto konkretne auto tam stoji bez zmeny uz asi treti mesiac, mozno aj dlhsie. Ostatne auta, ktorych utrzky vidite na fotke tam parkuju na kratky cas. Je evidentne, ze cervene auto, a teraz bez ohladu na to aku ma ECV, tam niekto odstavil a nemieni sa pon vratit. Horsky park je chrananeny areal, a toto auto parkuje tak, ze ak by sa s nim nieco stalo, okamzite znecisti park.
28. marec 2019

Alojz H.

Aha. Takže parkovanie tam je v poriadku, ale iba za predpokladu, že doba parkovania vyhovuje vám osobne. Majiteľ červeného auta o tejto vašej lehote zrejme nevedel.

Možno by ste mali zvážiť označenie miesta tabuľou "Parkovanie povolené max. týždeň. Radka. P.S.: pretože som povedala."
28. marec 2019

Radka Str

Mate potrebu hejtovat? Niekto Vam ublizil? Mozem Vam nejako pomoct?
28. marec 2019

Alojz H.

Neskúsite možno viac k veci? Či už sme za rovinou argumentov?
28. marec 2019

Radka Str

Ja som dala argumentov dostatok, naozaj nema zmysel hovorit cokolvek navyse, Vy ste typ cloveka, ktory ma odpoved na vsetko, a ktory teda vsetko potrebuje zhodit, comu teda vobec nerozumiem, pretoze primarne moj podnet ma sluzit k tomu, aby sa zlepsil stav okolia, a auto, ktore niekto odstavil (upozornujem na slovo “odstavil”, nie odparkoval), je podla mna problem. Pekny den
28. marec 2019

Alojz H.

Spomedzi riadkov vám to asi nebolo úplne jasné, tak vám to zjednoduším: skúste sa zamyslieť, či je naozaj vaša starosť riešiť riadne odparkované a cudzie auto. Parkuje tam úplne rovnako ako x ďalších. Veľmi dobre si uvedomujete, že tento váš džihád nemá žiadnu oporu v zákone, inak by ste to neriešili tu. Možno ste časť života prežili v nejakom policajnom štáte, ale tu to tak nefunguje. Tu, vďakabohu, nestačí, že nejaký všetečný a "uvedomelý" občan ukáže prstom na jedno auto na parkovisku a skonštatuje, že tam stojí už pridlho a treba s tým "niečo robiť". Je rok 2019 a žijeme v EU. Nemáte zač. Nesnažím sa naznačiť, že ste prežitok doby minulej, ale... ;) Krásny deň.
28. marec 2019

Jerome

Pan H.,je to Vase auto, kedze ste sa prihlasili na ODKAZ 26.marca 2019?

AUTO prekaza do VSTUPU Horskeho parku z ul.F.part., BRANI chodcom!

Asi treba zavolat MsP
28. marec 2019

Jerome

ADMIn, preposlite este raz Staremu Mestu, nech osadia tabulu ZAKAZ PARKOVANIA
28. marec 2019

Alojz H.

Neporozumel som tej referencii na dátum, ale nie, moje auto to skutočne nie je. Nie je mi tiež úplne jasný ten CAPS LOCK pri NÁHODNÝCH slovách. ;) Ostatné autá teda vstupu neprekážajú? Chodcom "bráni" iba toto jedno - konkrétne auto? Pretože ja som na fotke videl tri autá...
29. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
10. máj 2019

Dalia

Auto je stale bez pohybu odparkované od 2018 roku.Je to malé parkovisko pre 4-5 aút.Ak si príde niekto zo Žiliny odparkovať svoje auto na trištvrte roka priamo do Horskeho parku,tak to samozrejme nieje úplne normálne.
10. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. máj 2019

Jerome

súhlas, nie je to nielen normálne,ale drzé
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na auto bola umiestnená výzva na odstránenie. Po uplynutí 60-dňovej lehoty bude auto odtiahnuté.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
23. máj 2019

Dalia

Perfektná práca aj Odkaz pre starostu aj oddelenie komunikácie Stare mesto.
Dakujem
23. máj 2019

Jerome

RE: Dalia, keby sme sa viacerí neboli "ozvali", tak asi tento happy end nebude...vytrvalost cca 75 dni :)

a auto ma este 60 dni :) free of charge parking :)
23. máj 2019

Dalia

Mne sa potvrdilo,ze som dobre volila.V minulosti bol boj s úradmi (stare mesto,magistrát) nulový.
19. jún 2019

Kamila Taracova

Auto uz asi tyzden nema znacky. Dlhodobo (viac ako 4 mesiace) pblokuje jedno zo styroch parkovacich miest.
19. jún 2019

Jerome

admin, upozornite Stare Mesto
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
koncom mája bola na auto umiestnená výzva na odstránenie. Z výzvy vyplýva, že majiteľ musí auto odstrániť do 60 dní od umiestnenia výzvy, potom bude odtiahnuté.
Z fotografie vyplýva, že výzva bola z auta odstránená. Samozrejme, 60-dňová lehota plynie ďalej od májového dátumu.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
auto z ulice Francúzskych partizánov bolo odstránené 25. 7.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
04. november 2019

Jerome

huraaa,nekonecny pribeh...vsak p.Alojz H?
19. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Karlova Ves
19. august 2020

Jerome

preco Karlova Ves? OMYL

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.