Kadnárova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Miro 10. marca 2019

Dobrý deň. Na Kadnárovej ulici oproti Krasňanskej besede pri vchode na parkovisko je dlhodobo odstavené auto- asi Honda bez platnej STK a EK.

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet týkajúci sa dlhodobo odstaveného vozidla. Inšpektor ho zdokumentoval a začali sme s procesom, ktorý povedie k odstráneniu tohto vozidla z verejného priestranstva.

S pozdravom

MÚ – Rača
17. apríl 2019

Miro

Dobrý den.
Chcem sa opýtať ako je to s tým autom? Podnet nahlásený 6 týždňov a nič sa nedeje. Auto zavádza pri vjazde a výjazde na parkovisko.
16. máj 2019

Martin U

Vozidlo zatiaľ stále stojí na mieste.
20. máj 2019

Natka

Okresny urad posiela majitelovi vozidla vyzvu a ten ma 60 dni na odstranenie, az nasledne moze konat Okresny ci Miestny urad. Menil sa zakon o odpadoch, zivotnom prostredi a pokial bude mestska cast postupovat podla tohto tak doba je kratsia a dokonca ho mozu odtiahnut bez suhlasu majitela. Aktulaizacia platna od 1.1.2019 - odporucam si to pozriet ci spojit sa s mestkou policiou. tooto zacalalmestka policia vyuzivat v inych mestach.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania