Hodžovo námestie-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 12. marca 2019

Na Hodžovom námestí chýba niekoľko smetných košov.

16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. máj 2019

Floralys

Hodžovo námestie-kôš-poškodený

hmusne kose na celom hodzovom namesti. hanba. su nenatrete , osuchane, stare, skarede a nefunkcne tak ako cele hnusne namestie :(
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. august 2019

Martin Uváček

Nádoby do košov boli doplnené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania