Hodžovo námestie-Cesty a chodníky-zničený ostrovček

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 12. marca 2019

Na Hodžovom námestí je poškodený ostrovček.

16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania