Mestský mobiliár-iné-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Eduard 10. marca 2019

Dobrý deň, na ulici Smolenická v Petržalke v blízkosti ČS Slovnaft pred nedávnom odstránili reklamy, avšak v chodníku ostala po nich ešte jedna tyč, nakoľko je blízko SlovnaftBajk stanica a chodia tam často bycikle, mohlo by v budúcnosti prísť k nehode. Prosím odstrániť.

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania