Trnavská cesta-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Prosíme o odstránenie suchého stromu, aby nepadol a niekoho nezranil.

05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Oddelenie životného prostredia a územného plánovania vydalo súhlas majiteľovi pozemku. Podnet sme urgovali.

Kancelária starostu
01. máj 2020

Martin Uváček

Strom už bol vypílený.
03. máj 2020

Martin Uváček

Podnet vyriešený.
11. máj 2020

Martin Uváček

Aktualizuje niekto tieto podnety?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania