Námestie Eugena Suchoňa-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 20. marca 2019

Totálne zničená dlažba na Nám. E. Suchoňa. Prosím o opravu a najmä o sústavnú údržbu dlažby.

24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2019

Martin

Námestie Eugena Suchoňa-chodník-poškodená dlažba

Pred Redutou na námestí Eugena Suchoňa je poškodená dlažba.
12. máj 2019

Martin

Ďalšia rozpadnutá dlažba.
13. máj 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
13. máj 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
13. máj 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
14. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. máj 2019

Ján

Námestie Eugena Suchoňa-chodník-poškodená dlažba

Pešia zóna pred Redutou, kde parkuje denne množstvo aut aj napriek tomu že je to pešia zóna je poškodená dlažba na viacerých miestach. Taktiež tu chýba značka pešia zóna a teda zákaz parkovať.
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,



Nám. E. Suchoňa bude v priebehu nasledujúceho mesiaca nanovo celé predláždené novým, odolnejším spôsobom tak, aby nedochádzalo k takýmto výtlkom a poškodeniam dlažby.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. jún 2019

Ján

Námestie Eugena Suchoňa-chodník-poškodená dlažba

V okolí Pamätníka sviečkovej manifestácie medzi ulicami Jesenského a Palackého boli nedávno opravené dlažobné kocky. Nakoľko tam stále parkujú autá v pešej zóne je dlažba zase narušená a poškodená.
11. jún 2019

Antoan

Aj keď bude námestie obnovené novím odolnejším materiálom načo sa to potom opravovalo. Zbytočne vyhodené peniaze daňových poplatníkov. Ak tam budú aj naďalej parkovať autá a autobusy, tak to skôr či neskôr bude zničené zase. Dávno sa tomuto stavu dalo predísť , keby tam boli značky pešia zóna a zákaz vjazdu a parkovania a dohľad polície. Niekomu to vyhovuje , že jedna vec sa opravuje tri krát. A kompetentným to je jedno veď to neplatia zo svojho tak načo šetriť.
17. jún 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
17. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kvôli podnetu sme kontaktovali Oddelenie správy komunikácií. Keď dostaneme odpoveď, budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. september 2019

Peter Oravec

Momentálne je tam dlažba opravená a podnet je vyriešený. Ale kým tam budú stáť tie vláčiky s údajným povolením samosprávy, dovtedy sa budeme dokolečka dokola zbierať cez dane na opravu dlažby. Súkromné zisky, spoločenské náklady, to sme si vyzvonili kľúčikmi.
02. september 2019

Ján

Pred Redutou je ešte poničená dlažba -šedá vetší rozmer. Ako je vidieť vyššie na obrázku. Je aj podmáčaná.
19. december 2019

Peter Oravec

... na tej dlažbe stoja desiatky áut denne, teraz najmä policajti, ale aj autobusy. ... a na jar dá zase mesto opraviť dlažbu za peniaze od obyvateľov mesta... a na to nám samospráva zvýši dane... a tak to ide dokola.
Prosím o preposlanie samospráve.
19. december 2019

Peter Oravec

... na tej dlažbe stoja desiatky áut denne, teraz najmä policajti, ale aj autobusy. ... a na jar dá zase mesto opraviť dlažbu za peniaze od obyvateľov mesta... a na to nám samospráva zvýši dane... a tak to ide dokola.
Prosím o preposlanie samospráve.
21. december 2019

Ján

Zvyšujú dane pretože premrhávajú naše peniaze za predražené a neefektívne čiastkové opravy.
Vallo robí len kozmetické úpravy, aby bolo vidieť že sa niečo robí.
21. december 2019

Peter Oravec

Súhlas. Hlavne, že si Vallo zvýšil plat. A tým aj všetci okolo neho. Ďakujeme, pán Vallo, naozaj super.
https://uploads.disquscdn.com/images/41f7683ed9a361da7dbe47eb5e503590d7999246e5520048e970d98945107156.png
21. december 2019

Antoan

Toto je po roku vo funkcii zatiaľ najslabší primátor , akého toto mesto malo a starostka to isté. Nijaké závratné výsledky. Zatiaľ žiadne solídne výsledky. Len sa dokončuje čo začal bývalí primátor . Aj to mešká .
09. január 2020

Peter Oravec

Divoké parkovisko na Hviezdoslavovom námestí/Námestí Eugena Suchoňa. Samospráva to dlhodobo roky ignoruje.
Prosím o preposlanie samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania