Poštová-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Peter Oravec 12. marca 2019

Dlažba na hrane Poštovej a Obchodnej ulice je poškodená. Prosím o opravu.

14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dlažba na Poštovej ulici je podľa investičného oddelenia zaradená do zoznamu plánovaných opráv pre tento rok.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
04. jún 2019

Peter Oravec

Mestská časť ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
04. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o., Hodžovo nám. 2, Bratislava
05. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
Vami uvedená firma bola oslovená so žiadosťou riešenia podnetu.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
27. december 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie samospráve.
12. marec 2020

Peter Oravec

Zuzana Aufrichtová ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Zuzane Aufrichtovej.
16. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
07. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
07. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania