Pražská-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 11. marca 2019

Na rohu Pražskej a Šancovej ulici je jama po odstránenom billboarde. Bolo by dobré to tam upraviť.

16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. marec 2019

Peter Oravec

Duplicitný podnet.
Jama po bilborde je predmetom aj tohto podnetu:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/37020/spina-a-kusy-betonu-pod-nadchodom-ponad-prazsku
Prosím admina, aby rešpektoval pravidlá portálu OPS, bod 5.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania