Námestie slobody-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 11. marca 2019

Pred úradom vlády boli dávnejšie odstránené suché stromy, ale doteraz neboli nahradené novými.

05. apríl 2019

Andrea Kotradyova

Prajeme pekný deň,

Úrad vlády SR má naplánovanú rekonštrukciu historického nádvoria úradu a s ňou spojenú obnovu a revitalizáciu zelene.

S pozdravom
Ing. Andrea Kotrádyová
07. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Prajeme pekný deň,

Úrad vlády SR má naplánovanú rekonštrukciu historického nádvoria úradu a s ňou spojenú obnovu a revitalizáciu zelene.

S pozdravom
Ing. Andrea Kotrádyová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania