Štefanovičova-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Martin 11. marca 2019

Na Štefanovičovej ulici je počmáraná zastávka električiek.

14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet zaradíme do plánu oprav.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania