Magurská - poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

magurska, velmi nebezpecne...

12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol ihneď zaslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
13. marec 2019

Michal

ani po 48 hodinach nevyriesene...
14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol okamžite zaslaný na majiteľa - spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s.
Včera sme prípad urgovali. Stále čakáme na odpoveď.


Kancelária starostu
18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia VP je rozvodná skriňa bezpečne uzatvorená.

Kancelária starostu
19. marec 2019

Michal

potvrdzujem a dakujem, snad to tak ostane navzdy ;)
20. marec 2019

Michal

Dnes som isiel okolo pesia lepsie som si skrinu pozrel, niekto v rychlosti ten plech nahodil ale nijakym sposobom nezabezpecil, staci maly tuk a je znova dole. O bezpecnom uzavreti rozvodnej skrine teda rec byt urcite nemoze, vid. fotky. Cize len tak na oko...
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme stanovisko od Západoslovenská distribučná, a.s.:

Podnet sme dňa 02. 04. 2019 osobne preverili danú skrinku a chýbajúci spodný diel nasadili tak ako je potrebné.


Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania