Námestie SNP-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 12. marca 2019

Vykrivená značka pri konci Nám. SNP. Jej základ je úplne uvoľnený. Odporúčal by som na toto miesto dva stĺpiky miesto jedného, aby bola značka stabilnejšia.

15. marec 2019

Marián

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
08. apríl 2019

Martin U

Značka stále vykrivená a nečitateľná.
10. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. máj 2019

Martin U

Značka bola nanovo upevnená. Podnet je teda konečne vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania