Dopravná-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

prosim o opravu poškodeného koša na zastávke lokomotivne depo l smwr rača ďakujem

13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Kôš náš pracovník odstráni, opraví a vráti späť na miesto.

S pozdravom

MÚ – Rača
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

náš pracovník kôš opravil a osadil na svoje miesto.

S pozdravom

MÚ – Rača
03. apríl 2019

Rendezak

kos nebol spravne osadeny takto ako je teraz laka priam na odlomenie, dakujem za opravu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania