Jána Jonáša-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
iveta 13. marca 2019

Dobrý deň. Na mhd zastávke Jána Jonáša je poškodený stĺp el. osvetlenia. Chýba mu kryt, ktorý leží vedľa na zemi. Bolo by možné opraviť to?

01. apríl 2019

Martin

na kazdej lampe je nalepka s cislom lampy+telefon na servisnu linku ,staci zavolat a povedat cislo lampy a pridu opravit
13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet, kryt sme už namontovali naspäť na stožiar.

Siemens Mobility, s.r.o.
14. máj 2019

iveta

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania