Alstrova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Rozkopavka po ukladaní káblov bola veľmi nekvalitne opravená. dlažba je krivá, špinavá a je použitý iný tip.

15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Na miesto vyšleme nášho pracovníka, aby porovnal podmienky uvedené v povolení a skutkovým stavom. V prípade, že bude medzi oboma rozpor, budeme žiadať od danej firmy úpravu priestoru v súlade so stanovenými podmienkami.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.