Pribinova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Stanislav Jackulik 13. marca 2019

Dobry den,
na chodniku je nebezpecne vytrcajuci stlpik. Videl som tam uz par bezcov a chodcov, ktori sa o to potkli.
To iste je o kusok dalej, smerom k mostu Apollo. Na to vytvaram dalsi separatny podnet.
Dakujem o opravu. S pozdravom.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania