Hlboká cesta-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Ferdinand Paštúch 13. marca 2019

V ramci rekonstrukcie Hlbokej boli zrušené parkovacie miesta pod nadchodom.
V dosledku ubytku týchto park miest nam pravidelne parkuju vozidla priamo pred vstupom do vchodu (aj napriek tomu, ze je tam vysrafovana plocha) a velakrat je problem vôbec vstupit do vchodu.
Pred nasim domom nie su vyhradene miesta pre rezidentov, pricom cela Fr Kr. je vyznacena. Toto si tiez presadilo Ministerstvo. Bolo by velmi vhodne, aby sa parkovacia politika neriadila poziadavkami jednej institucie a vratilo sa parkovanie pod nadchodom, z hladiska bezpecnosti pre Ministerstvo, kludne vyhradene len pre rezidentov.
aká je (adekvátna!) náhrada za zrušené voľné parkovacie miesta v tejto lokalite???

14. marec 2019

Jardo Mladší

ja tam vidím chodník nie parkovisko.
15. marec 2019

Jerome

Horná Fraňa Kráľa bola veľkoryso uvoľlnená pre parkovanie zamestnancov Minsiterstva, p.ROSOVA slúbila, že miesta budu uvolnene v prospech Staromestanov, doteraz sa tak nestalao, aj napriek tomu, ze Min ma svoje garaze.
Pani starostka, pozriete sa na to, kedze byvate hned vedla , na Podtatranskeho? DAKUJEME!

Dalej, zaujimave je, ze pred byvalou nemocnicou ma firma od rana do vecera 2 miesta pre akoze ZASOBOVANIE, to su ake vynimky??
16. marec 2019

Jerome

Prečo tieto 2 miesta nie sú pre rezidentov??
pre zasobovanie treba casovy limit a max jedno miesto
16. marec 2019

Jerome

Prečo tieto 2 miesta nie sú pre rezidentov??
pre zasobovanie treba casovy limit a max jedno miesto
03. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dva parkovacie boxy pre zásobovanie pred The Corner budú onedlho zrušené. Zmenia sa na 2 miesta pre rezidentov, teda VOZIDLÁ S PLATNOU PARKOVACOU KARTOU MÚ BA STARÉ MESTO. Zmena značenia a dopravné značky už boli objednané.

Čo sa týka parkovania pod nadchodom - nový projekt organizácie dopravy (POD), podľa ktorého bola upravená Hlboká a Križkova ulica, nepočítal s parkovaním v predmetnej časti. Z tohto dôvodu tam boli osadené aj stĺpiky - parkovať tam teda nemôžu ani autá z ministerstva zahraničia.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
11. apríl 2019

Ferdinand Paštúch

Nebolo by mozne prehodnotit povodny projekt a umoznit tam parkovanie ? V lokalite by to pomohlo. Ta cast chodnika pod podchodom je jeden z najmenej vyuzivaných chodnikov a z druhej strany podchodu je skoro rovnako siroky chodnik.
V dosledku rekonstrukcie Hlbokej, pred Ministerstvom vnutra su teraz teraz 2 vyschnute stromy.
16. máj 2019

Jerome

Dobrý deň,
dva parkovacie boxy pre zásobovanie pred The Corner budú onedlho zrušené. Zmenia sa na 2 miesta pre rezidentov, teda VOZIDLÁ S PLATNOU PARKOVACOU KARTOU MÚ BA STARÉ MESTO. Zmena značenia a dopravné značky už boli objednané.

Je 16.máj--kedy horeuvedene??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania