Belopotockého-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Kráčmar 13. marca 2019

Dlhodobo odstavené auto bez EČ a s neplatnou TK
na rohu Mýtna a Belopotockého na parkovisku pred rozhlasom.

15. marec 2019

Jerome

Inšpektor verejného poriadku nevidí??
15. marec 2019

Peter

ECV: PE775BT VIN: TMBEFF613W7759032
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola nalepená 20.3.2019 nálepka s výzvou na odstránenie v zákonnej lehote 60 dní.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania