Ivana Horvátha-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

14. marec 2019

Peter H.

poloha je presne podľa mapy, na I. Horvátha, najbližšia adresa/dom je Šándorova 7.
18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o vyčistenie vpustu.
O vyčistení Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
14. máj 2019

Peter H.

Mesiac prešiel, žiadna zmena... Teda vlastne je zmena. Kanál nám ozelenel rastlinami.
15. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpust bola vyčistená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania