Neporiadok pri podchode na Ul. Hany Meličkovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Antoan 14. marca 2019

Množstvo smetí a lístia v okolí podchodu. Neupratané asi 1 rok. Pravidelne sa to opakuje na chodníku v kríkoch okolo podchodu aj na zastávke MHD.

04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. apríl 2019

Antoan

Podnet je vyriešený. Smeti upratané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.