Topoľčianska-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

neodvezený odpad po minuloročnom čistení parkoviska - už na ňom začínajú klíčiť rastliny

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,
ďakujeme za Váš podnet.

Na predmetné znečistenie Topoľčianskej ulice sme upozornili Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, a ten v dohľadnej dobe zabezpečí odstránenie odpadu.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
25. marec 2019

Peter Radacovsky

Dnes to odpratali. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania