Sliačska - azbest

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Sona Veresova 14. marca 2019

Na neudrziavanom pozemku k.u. Vinohrady parc.c. 19229/206 (Sliacska ulica) sa nachadza mnozstvo rozpadavajuceho sa azbestu. Ide o nebezpecny odpad.

15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol ihneď zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania