Švabinského-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Celý tento chodník má výtlky, jamy atď. Človek aby sa na tom chodníku raz zabil, myslím si že cez ten chodník chodí veľa ľudí, takže mohlo by sa sním niečo spraviť.
(ten chodník je pri strednej odbornej školy Švabinského 7, v Bratislave.)

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Švabinského je komunikácia III. triedy a je v správe mč Petržalka.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
18. apríl 2019

Petra

Dobre, ďakujem. Budem rada ak sa vyrieši ten chodník (a dobre dopadne).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.