Fedákova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve

Takmer stale su v okoli tohto smetneho kosa rozfukane smeti - smetiak zvykne byt preplneny a nie je zhora zakryty. Vietor potom casto rozfuka smeti do okolia. Bolo by vhodne nahradit tento smetiak vacsim a krytym.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania