Nejedlého-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den, chodnik pri vystupisti zastavky autobusu 84 je uz dlhe roky v dezolatnom stave, ked vystupujem s kufrom z autobusu, vzdy sa modlim aby mi zniceny chodnik neodbural koliecka z kufra. Bolo by dobre cely usek chodniku obnovit. Dakujem vopred a poprosim o informaciu dokedy sa da pocitat s napravou.

26. marec 2019

Malogamán

Dobry den, kto ma vobec vybrany usek v sprave? Dubravka alebo magistrat?
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania