Pionierska - odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Martin U 15. marca 2019

Dlhodobo odstavené vozidlo Audi A3 pri garážach na Pionierskej. Nezistené EČV, TK a Ek mu skončili koncom roka 2018. Potrebné vyzvať vlastníka na odstránenie.

18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
25. apríl 2019

Martin U

Vozidlo sa premiestnilo o kus ďalej ku garážam. Asi patrí tamojšiemu servisu, ktorý si z priestoru pred garážami urobil súkromnú odstavnú plochu. Je okrem tohto Audi viacero aút z neplatnou TK. Toto auto už síce má evidenčné číslo ale stále je bez TK a Ek.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania