Schátrané lavičky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Dobrý deň, dávam do pozornosti tieto chátrajúce lavičky, pri našom peknom jazere,,, chátrame a chátrame....

19. november 2013

vlado

Fotka nezodpoveda oznacenemu miestu na mape.
Odfotene miesto sa nachadza na juznom brehu Drazdiaku.
Miesto oznacene na mape sa nachadza odhadom 100 metrov (!) od brehu Drazdiaka, od skutocneho miesta je vzdialene dobrych 300 metrov.
21. november 2013

Juliette

No tieto lavicky su v tomto stave uz vyse 10r. To si tak pamatam este ked som bola mala, a to sa este vtedy nedalo tade ani prejst, lebo voda v Drazdiaku byvala vyssia.
09. december 2013

duso79

žiadna reakcia od samosprávy po troch týždňoch?
13. december 2013

Juliette

lavicky boli odstranene
14. december 2013

Duso79

Dakujem za info a nove ich asi nenahradia :)?
14. december 2013

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Duso79,
na tento podnet samospráva vôbec neodpovedala, takže jej zámery nie sú známe. S prihliadnutím na to, že podnet zdôrazňoval chátranie lavičiek, ich odstránenie hodnotím ako jeho vyriešenie. Ak obyvatelia považujú v predmetnej lokalite osadenie lavičiek za účelné / nevyhnutné, prosím zadať podnet smerujúci k takémuto riešeniu, ďakujem.
Prajem príjemný deň
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ
19. december 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemok, na ktorom sa lavičky nachádzajú, nie je vo vlastníctve ani v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka. Poškodené lavičky boli odstránené, ale osadenie nových nemôže mestská časť zabezpečiť z vlastného rozpočtu, nakoľko ide o súkromný pozemok.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
08. január 2014

Dušan Oravský - Všestranko o.z.

Vďaka za odpoveď. nachádza sa tam však v ceste aj niekoľko 30 ročných zničených mostíkov pre plavčíkov. Tie sa neplánujú odstrániť?
08. január 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Dušan,
samospráva obvykle podnety uvedené v komentároch neregistruje, preto odstránenie zničených mostíkov pre plavčíkov odporúčam zadať ako samostatný podnet.
S pozdravom
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania