Predstaničné námestie-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 17. marca 2019

Na Predstaničnom námestí je plocha na ktorej dávnejšie rástol strom.Po jeho odstránení nebol dosadený nový.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životné prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania