Landererova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Uváček 18. marca 2019

Vyvrátená a zarastená značka na Landererovej na úrovni Tower 115. Podľa tvaru ide asi o usporiadanie jazdných pruhov a musí tu takto ležať už mesiace.

19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. máj 2019

Martin Uváček

Po dvoch mesiacoch sa nič neudialo. Značka stále zarastá vedľa cesty. To naozaj magistrátu nechýba?
13. február 2020

Martin Uváček

Po takmer roku tam táto značka stále leží. To nikomu nevadí?
17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme opätovne informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Martin Uváček

Nemohol by sa komunálny podnik konečne povenovať aj tejto značke?
24. apríl 2020

Martin Uváček

Po roku je značka stále tam, kompletne zarastená. Bude sa konečne riešiť?
11. máj 2020

Martin Uváček

Spadnutá a zarastená značka. Podnet neriešený.
11. jún 2020

Martin Uváček

Neriešené. Stĺpiky značky sú stále v tejto húštine.
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku značku odstránili a nová je objednaná na osadenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania