Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Dve nefungujúce lampy na Markovej ulici. Jedna nesvieti vôbec, druhá sa stále zapína, vypína a bliká.

19. november 2013

Peter

tam by sa zisli este dole pridat lampy, ak ma byt parkovisko bezpecne musi byt dostatocne osvetlene.
19. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie je celomestská funkcia a ako takú ju zabezpečuje hlavné mesto, nie jednotlivé mestské časti.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
19. november 2013

Admin Bratislava-západ

Divízia Verejné osvetlenie (VO)
Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
tel: 02 5968 3017, fax: 02 5968 5044
web: www.siemens.sk/osvetlenie

24-hodinový dispečing - nahlasovanie porúch VO
Bratislava - 02 6381 0151

kontakt.sk@siemens.com
14. november 2014

lucia

Tak takáto odpoved veducej kancelarie starostu je naozaj hodna nejakeho vyznamenania!!! Miesto toho, aby ste podnet podstupili tam kam patri, napr. starostovi/poslancom, aby hajili prava svojich obcanov / volicov a tlmocili ich oni mestu, tak to odkazete obcanovi, ktory vam svoj podnet nahlasil. Mestska cast ma urcite blizsie ku kompetentnym hlavneho mesta, radsej si ale bude obcana prehadzovat ako horuci zemiak a odkazovat ho kade tade, ved nech si to riesi sam, ze ano. Neskutocne. (a momentalne nie je vobec podstatne, ci vec uz je alebo nie je vyriesena, nechapem, ako takto pre obcanov moze fungovat jedna transparentna kancelaria starostu .....)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania