Ivana Bukovčana-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Roman 17. marca 2019

Toto je hlavna pristupova cesta (s dorazom na slovo cesta, nie chodnik!) k materskej skolke Milana Marecka, kde kazde rano rodicom krizuju cestu automobily, ktore nielen dovazaju deticky, ale im tam aj niekto vybudoval parkovisko.
Jedna sa o cestu po ktorej chodia ludia? Ak ano ako moze mat skolka pristup len z cesty? Alebo je chodnik po ktorom jazdia auta?
Kazdopadne sa jedna o zle riesenu situaciu, kde auta nemaju co robit!

19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Mestská polícia hl. mesta Bratislavy
19. marec 2019

Roman

Za cestné komunikácie, ich značenie a klasifikáciu zodpoveda KDI a miestny úrad, nie mestská polícia!
19. marec 2019

Alexander

Pan Roman nenechajte sa odradit a nevzdavajte tento podnet, treba na to ist dalsimi moznymi sposobmi ako urobit natlak na riesenie, ak mate niekde niekoho, kto by spisal peticiu...atd..my Vam pomahama dalsim zverejnovanim na: https://www.facebook.com/podmepeso/?ref=bookmarks
19. marec 2019

Martin

https://www.devinskanovaves.sk/komisie-volebne-obdobie-2018-2022

Tu mate kontakt na komisiu, ktora riesi dopravu v DNV, nech poslanci v nej riesia Vas podnet radsej ako pracovnici uradu, zostali tam po predoslom starostovi ludia na vyhodenie...poslanci nie su zamestnanci uradu, su to obcania, ktori zastupuju VAS....a maju sa zaoberat tym, co nefunguje...Komisia poriadku, dopravy, parkovacej politiky je to...skuste to tam ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania