Na pántoch-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Monika Voleková 18. marca 2019

Pozemok medzi ulicami Na Pántoch a Rybničná je dlhodobo neudržiavaný, o stromy sa nik nestará, neorezáva, o kosení počas roka ani nehovorím. A to som poslala ešte slušné foto. Blíži sa jar a vo vzduchu bude zasa plno alergénov. Javí súčasný majiteľ záujem o stav zelene na pozemku?

18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, majiteľom pozemku je súkromná spoločnosť a riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s touto spoločnosťou, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.