Budyšínska - neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Neporiadok pred OR PZ.

19. marec 2019

Novomestan

Je to ulica Vajnorska číslo popisné 25.
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
12. november 2019

Novomestan

Situácia sa zlepšila. Bol by som za uzavretie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania