Rádiová-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Už dlhodobo vidím neriešenie znečistenia na Trnavke, čo viem odpratat zoberiem, ale toto oblečenie, ktoré je tu pohodené je tu už veľmi dlho a nechcem vedieť aké špinavé naozaj je. Prosím o vyčistenie

22. marec 2019

Maťa Cimermanová

Problém je už vyriešený. ďakujem
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o vyčistenie.
Budeme Vás informovať o vyčistení.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. apríl 2019

Maťa Cimermanová

Dobrý deň, opätovne je tu pri zastávke znečistené okolie, aj po upratovaní. viete prosím niečo s týmto problémom robiť? keďže tento neporiadok tu vzniká opakovane, tak by bolo vhodné riešiť nejako tento problém. Ďakujem
20. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne otvárame a preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpad bol opätovne vyčistený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
04. máj 2020

Maťa Cimermanová

dlhodobý problém s odpadkami na tomto mieste
01. júl 2020

Maťa Cimermanová

opakovane sa tu objavuje odpad, oblečenie, prázdne fľašky alkoholu a bohviečo ešte.
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol zadaný dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania