Starhradská-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Captain.99 19. marca 2019

Dobry den,

prosim o opravu spomalovacov na celej Starhradskej ulici v Petrzalke, cesta medzi malym a velkym drazdiakom je v lete plna rodin s detmi aj napriek tomu ze vacsina vodicov je ohladuplna, jazda par arogantnych neprispieva k bezpecnosti tohto miesta. Na tomto useku je dokonca povoleny len vjazd dopravnej obsluhe, ale chapem ze pripadna kontrola by bola narocna. Na useku ktory vedie popred bytove domy su spomalovace tiez poskodene a preto neplnia svoju ulohu.

Podobna situacia je na Tematinskej ulici, kde by bolo vhodne taktiez umiestnit par spomalovacov vzhladom na zvyseny pocet studentov jazdiacich do PEVS, ktori su zjavne cerstvymi drzitelmi vodicskeho opravnenia. Mnozstvo deti v tejto lokalite este viac zvysuje pravdepodobnost mozneho nestastia. Dakujem za posudenie podnetu.

29. marec 2019

Jan

spomalovače poškodzuju majitelia chát a domov pri Malom draždiaku.
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.