Panenská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Vojtech Marek 20. marca 2019

Zvalena znacka. Samotna zlomana tabula znacky sa nachadza na opacnej strane cesty. Este ze sme v ten den neparkovali na tom mieste

03. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
21. marca sme objednali opravu – upevnenie DZ (IP16+E13+IP4) na Panenskej ulici.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
03. apríl 2019

Vojtech Marek

Prosím o informáciu kedy asi bude osadená nová značka?
Chcem pripomenúť, že vzhľadom na skutočnosť že nateraz žiadna značka nevymedzuje že na uvedenej strane ide o zónu s nutnosťou mať rezidentskú kartu staromešťana tak tým pádom Staré Mesto/Mestská polícia neoprávnene vyberá pokuty pre nestaromešťanov. Nemajú ako vedieť že sú v zóne s nutnosťou mať nálepku - nie je informujúca a vymedzujúca značka.
11. apríl 2019

Jerome

p.Marek, tí, ktorých sa zastávate, tam NEOPRAVNENE parkuju aj ked je tam Dopr.znacka,,,velmi dobre vedia, kedze toto nie je jedina dopr znacka oznacujuca rez parkovanie...Vedia, ze MsP sem tak casto" nezabludi"
Hned vedla na Stetinovej je vela parkovacich miest free of charge!
12. apríl 2019

Vojtech Marek

Dobrý deň nikname Jerome,

škoda že sa bojíte napísať svoje meno, ja ho nemám. Asi ste nie celkom si dobre prečítali čo som písal, náhodný návštevník ktorý nie je z Bratislava ba dokonca zahraničný nemá šancu vedieť že tie vyblednuté, vystarnuté zvislé značenia na ceste a spadnuté teda neexistujúce značky vyznačujú zónu vyhradeného Staromestkého parkovania? Raz za čas sa mi stane že slušný nestaromešťan sa ma spýta či môže na uvedenej strane Panenskej parkovať a práve preto aby nebol perzekvovaný mu odporučím Štetinovú. Ináč na Štetinovej zase nikde nie je vyznačené že to je voľná parkovacia zóna. Dokonca aj veľa Bratislavčanov netuší že tam môžu "beztrestne" parkovať. Som staromešťan a bývam práveže v tejto zóne a vidím čo sa tu deje/nedeje.

Pekný deň nikname Jerome

Vojtech Marek
Obyvateľ Panenská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania