Panónska cesta-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 21. marca 2019

Takto vyzerá už štvrtý mesiac vodorovné značenie pri zjazde z Panónskej cesty na Einsteinovu pri Digital Parku. Mali by túto "Anakondu žltú" konečne správne uložiť. ;-)

24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
29. marec 2019

Anonymný užívateľ

Stále nič. Asi už jarná únava údržby ciest.
03. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Stále nevyriešené!
03. apríl 2019

Anonymný užívateľ

A ešte jedna foto:
19. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava, ani po mesiaci od nahlásenia podnetu žiadne náprava!
03. máj 2019

Anonymný užívateľ

Konečne to zrovnali.
Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania