Ľuda Zúbka-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Dobry den.
Nie som sice domaca, ale predsa mi to neda. V tomto tyzdni som sa zdrziavala v BA, konkretne v Dubravke a pri vecernej prechadzke do okolia som sa dostala do neprimerane tmavej ulicky na Harmincovej ul. vedla stadiona, ktora vedie k "fitku". Nesvietila ani jedna poulicna lampa. Citila som sa znacne neprijemne.
Dakujem za vybavenie mojho podnetu.
ČorejSlávka

20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Verejné osvetlenie v Bratislave je vo vlastníctve magistrátu a spravuje ho spoločnosť Siemens. Mestská časť sa roky snaží zabezpečiť zlepšenie jeho stavu, veríme, že nové vedenie magistrátu bude ústretovejšie k oprávneným požiadavkám Dúbravčanov. Váš podnet preposielame na Siemens.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie v danom mieste bolo skontrolované a sfunkčnené.

Siemens Mobility, s.r.o.
23. máj 2019

Slávka Čorejová

Ďakujeeem pekne. 🍀🙂 ČorejSlávka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania