Kubačova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Kubačova pred OC Račan - neustále krátkodobé parkovanie na chodníku tak, že chodci majú problém prejsť. Stĺpiky sú vylamované. Riešenie - špeciálne obrubníky viď druhý obrázok.

20. marec 2019

Martin

Súhlasím, mamičky s kočiarmi musia často chodiť po ceste!
09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. október 2019

Martin Uváček

Podnet stále neriešený.
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chýbajú tam 1-2 stĺpiky, kde stojí auto. Opravu zabezpečíme.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. marec 2020

Rasto

Par stlpikov nestaci, parkuje sa po celej dlzke chodnika!!! Prosim vyriesit po celej dlzke, uz je to neunosne.
27. marec 2020

Martin

A vraj toto miesto nie je až tak vyťažené a kapacita pri úrade postačuje... Takto reagovali z Račianského úradu, keď som dal návrh na vybudovanie šikmeho státia pred DM drogériu.
27. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania