Košická-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Tlačidlo pre chodcov na semafore v križovatke Mlynské nivy/Košická v smere ku Mostu Apollo na strane gymnázia je dlhodobo poškodené. Je síce funkčné, no nepôsobí bezpečne.

25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tlačítko je vymenené a funkčné.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.