Radničné námestie-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Ružinov - Prievoz 23. marca 2019

Dobrý deň,
Pri schádzaní z Mierovej na Gagarinovú ulicu sa nachádza barierové schodisko. Pred ktorým aj pravidelne parkujú autá čím uplne zamedzia jeho využitie. Prosím o vytvorenie bezbarierového zjazdu na danom schodisku spolu s riešením situáce s parkujúcimi autami pred ním. Dané schodisko je v správe MČ Ružinov po oboznámení z magistrátu.
Ďakujem

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia preveria situáciu, budú ju konzultovať s Krajským dopravným inšpektorátom a o stanovisku Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe konzultácie s KDI a opakovaných obhliadkach sme dostali stanovisko, že ani pri jednej obhliadne nebola porušená vzdialenosť 1,5 metra pre peších, preto v prípade, ak je na uvedenom úseku spozorované auto, ktoré bráni prechodu peších, treba kontaktovať mestskú políciu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
23. február 2020

Ružinov - Prievoz

Podnet sa týkal aj barierového schodiska. Na ktorý mala MČ pripraviť dokumentáciu na bezbarierovú úpravu schodiska s prípadnou realizáciou v roku 2020. Bolo by vhodné im to preposlať aby náhodou nezabudli.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania