Belinského-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Barbora Jagnesakova 21. marca 2019

Dobry den,porosim o zrezanie krikov za domom na Belinskeho15,kedze vyskou dosahuju pomali prve poschodie a zasahovali na chodnik(suseda uz noznicami ostrihala haluzky,aby sa bezpecne chodilo po chodniku ).Neboli zrezane ani nepamatam.Dakujem aspon za precitanie

28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Váš podnet bude riešiť Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
Vzhľadom na druhové zloženie predmetných kríkových skupín (Forsythia) - zlatý dážď bude orez kríkov vykonaný až po ich odkvitnutí.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
03. máj 2019

Barbora Jagnesakova

Dobry den,uz ubehol mesiac co som Vas upozornila na neostrihane kriky-Zlaty Dazd,ktore uz aj odkvitli a opat povyrastli.Stale sa nenasiel niekto,kto by ich dosiel zrezat a nam obyvatelom sa lepsie byvalo?prikladam cerstve fotky.Ps:pri verejnom osvetleni sa nachadza Broskyna,ktoru uz nieje ani vidiet,kedze ju zlaty dazd svojou velkostou a dlzkou pohltil.
12. august 2019

Barbora Jagnesakova

Dobry den,na jar tohto roku som Vam pisala o nezrezanych krikoch na Belinskeho15,vzadu za domom a bolo mi odpisane,ze sa orez a strih vykona po odkvitnuti,kedze sa jedna o Zlaty dazd.Uz je pomalicky polovica augusta a orez sa stale nekonal.Vyskou to pomalicky dosahuje prve poschodie a ovocny strom uz ani nieje vidiet,kedze ho zlaty dazd uplne pohltil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania