Wolkrova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 21. marca 2019

Množstvo neodprataného lístia na spodnom parkovisku pri Pengyme. Rohy a kraje parkoviska sú plné lístia.

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Vyčistenie tohto parkovisko sme podali na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
17. apríl 2019

Martin U

Zatiaľ sa nič nečistilo. Odvodová mreža smerom k Pengymu je stále upchatá.
07. máj 2019

Martin U

Stále neodstránený bioodpad na parkovisku Wolkrova.
16. január 2020

Martin

ked prsi tak je stvrtina parkoviska nepouzitelna pokial nemate gumove cizmy.

o to horsie je ked rano idete k autu a nemate sa do neho ako dostat kvoli 5cm vrstve vody.

dlhodobo je to neriesene, hlavne ze mate namalovane modre pruhy a osadene znacky na vyber parkovneho...
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
požiadavku na odstránenie lístia sme odstúpili priamo Miestnemu podniku verejnoprospešných
Služieb Petržalka, ktorý v súčasnosti vykonáva údržbu verejných priestranstiev na celom území Petržalky. Prosíme preto o Vašu trpezlivosť pri realizácii požiadavky.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 27.01.2020 bolo odstránené lístie z predmetného parkoviska.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania